Щоденні архіви: 23/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ З НАГОДИ 30-ти річчя ВІДНОВЛЕННЯ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ

23 липня 2018 року повнота Православної Церкви прославляє засновника чернечого життя – преподобного Антонія Києво-Печерського.

30 років минуло з того часу, коли на той час радянська влада передала частину корпусів Києво-Печерській Лаврі для відродження чернечого життя.

З цієї нагоди, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України звершив святкову Божественну Літургію  у Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили: єпископат УПЦ, представники Помісних Православних Церков, братія обителі та численне духовенство. З нагоди цього свята Високопреосвященніший Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, співслужив Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Митрополит Анатолій привітав Керуючого справами УПЦ Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з днем його Ангела.

Святкові заходи закінчилися спільною трапезою у братський трапезній монастиря.