Щоденні архіви: 25/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЮВІЛЕЙНИХ СВЯТКУВАННЯХ КОРОСТЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

24 липня 2018 року – день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги. В цей день виповнюється 25 років з дня заснування Коростенсько-Овруцької єпархії.

На запрошення керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Віссаріона, митрополита Коростенського і Овруцького, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прийняв участь у ювілейних урочистостях, котрі відбулися у місті Коростень, Житомирської області

Божественну Літургію перед пам’ятником святому рівноапостольному князю Володимиру у м. Коростень очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України.

Його Блаженству співслужили: Митрополит   Бориспільський і Броварський Антоній, Керуючий справами УПЦ;  Митрополит Коростенський і Овруцький Віссаріон; Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин; Митрополит Сарненський і Поліській Анатолій; Митрополит Почаївський Володимир; Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим;  Архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим; Єпископ Шумський Серафим та духовенство Коростенської єпархії УПЦ.

Владика Анатолій від імені духовенства Сарненської єпархії привітав Митрополита Віссаріона з ювілеєм та побажав йому і ввіреному йому духовенству цілющої молитви, духовного розвитку  та здобутків на ниві Христовій.