МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН ЮВІЛЄЮ – 25-ти річчя З ДНЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ЧУДОТВОРНОГО ОБРАЗУ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “ПРИЗРИ НА СМИРЕННЯ” У СВЯТО-ВВЕДЕНСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ м. КИЄВА

Керуючий єпархією Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій очолив святкову всенішну в канун ювілею – 25-ти річчя з дня відображення чудотворного Образу Божої Матері “Призри на смирення” у Свято-Введенському чоловічому монастирі міста Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Бучанський; Високопреосвященніший Олександр, Архієпископ Городницький; Преосвященніший Даміан, Єпископ Фастівський; Преосвященніший Боголєп, Єпископ Олександрійський і Світловодський та братія обителі у священному сані.