Щоденні архіви: 09/08/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕІМОНА

9 серпня 2018 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеімона.

В цей день Митрополит Анатолій на запрошення церковної громади прибув до Свято-Пантелеімонівського Храму села Зірне Березнівського району Полісся, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; протоієрей Іван Бондар – настоятель Храму та багаточисельне духовенство Поліської єпархії.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему життя святого великомученика Пантелеімона.

За богослужінням молилися: голова Рівненської обласної ради О. Ю. Данильчук, голова сільської ради В. С. Старинський, парафіяни Храму та паломники із сусідніх сіл району. Митрополит Анатолій підносив молитви до Бога за мир в нашій Державі.

Богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.