МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

19 серпня 2018 року повнота Православної Церкви святкує одне з двонадесятих свят – Преображення Господнє.

В цей святковий день, за багатолітньою традицією, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Вараш, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

У слові проповіді владика Анатолій зазначив: «Преображення Господнє – це преображення і наших душ в Бозі через нашу віру, любов та добрі вчинки…».

По закінченню Літургії Владика прочитав молитви на освячення плодів, а під час хресного ходу окропив їх святою водою.

Після завершення богослужіння Архіпастир привітав духовенство та парафіян з храмовим святом, побажавши їм духовного становлення, щоби душа набула чистоту та преобразилася для вічності.