Щоденні архіви: 29/08/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ, ПРОСЛАВЛЯЮЧИ НЕРУКОТВОРЕННИЙ ОБРАЗ СПАСИТЕЛЯ

29 серпня 2018 року, на запрошення церковної громади Свято-Петро-Павлівського храму смт Клесів, Сарненського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до парафії для звершення Божественної Літургії, приуроченої до дня вшанування Нерукотворенного Образа Іісуса Христа.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: протоієрей Василь Приндюк – настоятель Свято-Успенського Храму смт Клесів; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Храму.

У подячному слові Митрополит Анатолій подякував парафіянам Храму за їхні молитви, духовну єдність та збереження православної віри.

За богослужінням молився голова Клесівської ОТГ В.Ф.Гриник.

Служба Божа закінчилася співом многоліття.