Щоденні архіви: 02/09/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВИСВЯТИВ ВИПУСКНИКА ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ В САН ДИЯКОНА

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста Вараш, Полісся.

За богослужінням архіпастир висвятив випускника Почаївської Духовної Семинарії – уродженця Полісся Романа Мирончука у сан диякона.

У слові настанови Митрополит Анатолій побажав отцю Роману духовних здобутків та Божої допомоги у дияконському служінні на вірність Матері Церкві та народу святого Полісся.

Необхідно зазначити, що нововисвячений диякон родом із села Острівці Володимирецького району, з родини православних християн. Велика честь батькам, які достойно виховали сина, котрий прийнявши священний сан, віднині буде молитовником за їхній рід, віруючих людей та нашу Державу.