МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ НА ЧЕСТЬ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА СВЯТО-ГЕОРГІЄВСЬКОГО ГОРОДНИЦЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

13 вересня 2018 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святкову всенішну в канун престольного свята на честь преподобного Симеона Столпника у Свято-Георгієвському чоловічому монастирі смт Городниця Житомирської області.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященніший Олександр, Архієпископ Городницький – вікарій Київської Митрополії; Преосвященніший Сергій, Єпископ Ладижинський – вікарій Тульчинської єпархії; Преосвященніший Пимен, Єпископ Дубенський – вікарій Рівненської єпархії та братія обителі у священному сані. У святому вівтарі молився Високопреосвященніший Софроній, Митрополит Черкаський і Канівський.

Богослужіння прикрашали своїм співом хор Свято-Георгієвського Городницького чоловічого монастиря та хор Свято-Введенського чоловічого монастиря міста Києва.

Чин літії очолив Преосвященніший Пимен, Єпископ Дубенський – вікарій Рівненської єпархії.

Після читання Євангелія Митрополит Анатолій помазав духовенство, насельників монастиря та прочан святим єлеєм.