ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ З ГОЛОВОЮ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛРАДИ О.Ю.ДАНИЛЬЧУКОМ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський зустрівся з головою Рівненської обласної ради Олександром Юрійовичем Данильчуком, під час котрої була обговорена низка питань, щодо справ у Сарненсько-Поліській єпархії Української Православної Церкви.

Владика Митрополит засвідчив, що духовенство Поліської єпархії працює на розвиток духовності Поліського краю, де будуються нові храми, несуть послух в монастирях монашествующі. Архіпастир засвідчив, що парафіяни Української Православної Церкви, як і духовенство, являються громадянами своєї Держави, розділяють її біль і радості. Владика подякував голові Рівненської облради за його поміч, яку він надає громадам Української Православної Церкви.

В свою чергу, голова подякував Владиці за плідну працю на теренах Поліської єпархії, сказавши, що духовенство Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви не утворює проблем, живе мирно та гідно виконує обов’язки покладені на нього Церквою.

Робоча зустріч набула характеру доброзичливості , сприяння та довіри.