Щоденні архіви: 24/09/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ У СВЯТОГІРСЬКОМУ ЗИМНЕНСЬКОМУ СТАВРОПІГІЙНОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

24 вересня 2018 Свята Православна Церква вшановує образ Ікони Божої Матері «Зимненська». Це свято являється особливим для Свято-Успенського ставропігійного жіночого монастиря села Зимне Володимир-Волинського району Волинської області – адже в ньому зберігається цей чудотворний образ.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прийняв участь у святкових заходах, котрі відбувалися у жіночій обителі.

Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Павел, Митрополит Вишгородської і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили: Високопреосвященніший Августин, Митрополит Білоцерківський і Богуславський; Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський; Високопреосвященніший Володимир, Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський; Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Бучанський; Високопреосвященніший Філарет, Архієпископ Львівський і Галицький; Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Ровеньківський і Свердловський.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.