МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ мцц. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА СОФІЇ м. КОСТОПІЛЬ

30 вересня 2018 року – день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, котрі постраждали за Христа у ІІ столітті. В цей день своє храмове свято відзначає громада на честь святих мучениць міста Костопіль, Полісся.

З цієї нагоди церковна громада запросила свого архіпастиря – Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського для звершення Божественної Літургії.

Біля врат Храму архіпастиря зустріли парафіяни, котрі піднесли йому запашний коровай та квіти. Владиці Митрополиту співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель Храму протоієрей Євгеній Собчук та духовенство Поліської єпархії.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та страждань святих мучениць.

По закінченню богослужіння Владика звершив святковий молебень, після якого привітав отця настоятеля та парафіян з престольним святом.

За богослужінням молилися: голова Рівненської облради О.Ю.Данильчук, голова Костопільської райради С.М. Ткачук, депутат облради Р.В. Потапчук.