Щоденні архіви: 02/10/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІСЬКА ЄПАРХІЯ ЗБАГАТИЛАСЯ ЩЕ ОДНИМ МОЛОДИМ СВЯЩЕНИКОМ – ВИПУСКНИКОМ ПДС»

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському Храмі міста Володимирець, Полісся.

Владика Митрополит Анатолій висвятив випускника Почаївської Духовної Семінарії диякона Олександра Карапка у сан священика.

У слові духовної настанови Архіпастир побажав отцю Олександру гідно понести подвиг священства, бути добрим пастирем для своєї пастви та берегти віру, котру залишили нам наші діди і прадіди.

Даний священик був призначений настоятелем Свято-Преображенського Храму села Нобель, Зарічненського району, Полісся, котрого вже нині зустріла церковна громада з великою радістю та любов’ю.