Щоденні архіви: 09/10/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА

9 жовтня 2018 року Свята Православна Церква прославляє апостола і євангеліста Іоанна Богослова. В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

Слід зазначити, що цей Храм являється пам’яткою архітектури, йому понад 145 років. Завдячуючи трудам та стійкості громади, Храм не закривався навіть в часи атеїстичної влади. Храм намолений та дуже гарний, на богослужіння збирається велика кількість парафіян, багато діточок.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму протоієрей Сергій Наконечний.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та подвигу святого апостола Іоанна Богослова.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. На прощання Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.