МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : «МІСТО САРНИ СВЯТКУЄ ХРАМОВЕ СВЯТО»

14 жовтня 2018 року повнота Православної Церкви святкує велике свято – Покрова Божої Матері, в тому числі і громада Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни, нині святкує своє Храмове свято.

Святкову Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський. Архіпастирю співслужило духовенство ввіреної йому єпархії. Собор був переповнений парафіянами та богомольцями з інших храмів міста та району. Богослужіння відбулося урочисто, у молитовному дусі.

Після читання Євангелія митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята.

Розділити радість молитовного спілкування та привітати керуючого єпархією і парафіян з престольним святом прибули: голова Рівненської облради О.Ю.Данильчук, голова Сарненської районної державної адміністрації Я.В.Яковчук, голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов та міській голова С.Б.Усик.

Після Богослужіння відбулась хресна хода. Владика Митрополит привітав всіх зі святом, побажав вірним УПЦ завжди бути під Покровом Божої Матері. Богослужіння завершилося співом многоліття.

Владика Митрополит відзначив до дня народження голову Рівненської облради О.Ю.Данильчука орденом “Гордість Православ’я”.