Щоденні архіви: 18/10/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ СЬОМИЙ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ У ЦЬОМУ РОЦІ НА ПОЛІССІ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади села Лісове, Дубровицького району, Полісся, для освячення новозбудованого Храму на честь Успіння Божої Матері.

З благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, під час Чину освячення, Митрополит Анатолій заклав святі мощі у святий Престол. Після освячення у Храмі була звершена перша Божественна Літургія архієрейським чином.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Миколай Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння; священик Сергій Полюхович – настоятель Храму та духовенство благочиння.

По завершенню Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему значення Храму для православного християнина, та подякував парафіянам за збудований Храм, котрий віднині, буде єднати людину з Богом та задовільняти духовні потреби віруючих православних християн. Також, Митрополит Анатолій відзначив архієрейськими грамотами церковний причт.

За богослужінням молився голова Дубровицької райдержадміністрації М.М. Петрушко, котрий в наданому йому слові висловив подяку жителям села за збудований Храм.