Щоденні архіви: 22/10/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 120-ти річчя ХРАМУ НА ПОЛІССІ

З нагоди ювілею – 120-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Сновидовичі, Рокитнівського району Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик), настоятель Храму священик Василь Абрамович та духовенство Поліської єпархії УПЦ.

Під час проповіді Владика Митрополит побажав парафіянам та жителям села зберегти і в майбутньому Храм, котрий  нині святкує свій ювілей та являється не тільки прикрасою села, але і об’єднує вірян в канонічній Українській Православній Церкві.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив подячний молебень за збережений Храм та звершив посилену молитву за хворих та нужденних, котрі потребують помочі Божої та заступництва Богородиці.

За богослужінням молились: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради А.А.Кінчук, депутат облради В.Н. Охремчук, голова сільської ради Н.Л. Василевич та підприємці району.

Святкове богослужіння закінчилось співом многоліття.