Щоденні архіви: 06/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ОБРАЗУ БОГОМАТЕРІ «ВСІХ СКОРБОТНИХ РАДІСТЬ»

6 листопада 2018 року, Православна Церква молитовно вшановує Образ Богоматері «Всіх скорботних Радість».

Цей святий Образ прославився своїми чудесами у ХVІІ столітті. Сама назва Образу свідчить про те, що по молитвах Божої Матері, всі, хто перебуває в скорботі та печалі, отримують від Неї духовну втіху, зцілення та радість.

З нагоди святкування Образу «Всіх скорботних Радість» Митрополит Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Березне, Полісся.

За святковим богослужінням Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан); настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору міста Березне – протоієрей Ігор Коспа; настоятель Свято-Миколаївського храму м. Березне – протоієрей Сергій Забейда, протоієрей Микола Гамувка – настоятель Свято-Димитрієвського Храму села Білка, Березнівського району.

Після читання Святого Євангелія Владика Митрополит виголосив проповідь про значення Образу Богоматері для тих, хто несе скорботи та потребує духовної та тілесної цільби.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій звершив молебень перед Образом Богоматері з благанням помочі Божої всім нужденним та потребуючим ЇЇ заступництва.

Богослужіння закінчилося подякою настоятелю Храма – протоієрею Ігорю Коспі за його пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Настоятель храму протоієрей Ігор Коспа навзаєм висловив подяку Митрополиту Анатолію за труди, які він несе у ввіреній йому Поліській єпархії та від імені духовенства Березнівського благочиння привітав Владику Анатолія з 25-ти річчям служіння в архієрейському сані.