МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНУ КАПЛИЦЮ

На прохання вірних Української Православної Церкви Свято-Параскевської парафії села Тинне Сарненського району, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський освятив новозбудовану каплицю на честь Богоявлення. Каплицю побудували парафіяни на чолі з настоятелем Храму – протоієреєм Олексієм Бухало.

Також, Владика Митрополит освятив колодязь, який парафіяни викопали на території Храму для своїх потреб – освячення води та її споживання.

Владиці Митрополиту на звершенні молебня співслужили священики Поліської єпархії Української Православної Церкви.

Каплиця збудована місцевими майстрами, та як зазначив Митрополит Анатолій – «буде слугуватиме парафіянам на їхню потребу».