Щоденні архіви: 20/11/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СЬОГОДНІ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ ТА ВІТАВ ЮВІЛЯРА З ЙОГО 50-ти РІЧЧЯМ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Воскресенської парафії села Ромейки, Володимирецького району, Полісся. Владика Митрополит звершив Божественну Літургію та заздравний молебень з нагоди святкування 50 – річчя з дня народження настоятеля Храму – протоієрея Ігоря Новака.

Митрополиту Анатолію співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі та духовенство єпархії.

На Малому вході, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, владика Анатолій відзначив ювіляра – настоятеля Храму протоієрея Ігоря Новака церковною нагородою – митрою.

По завершенні богослужіння Владика привітав ювіляра – протоієрея Ігоря Новака з його 50-ти річчям, побажав йому кріпості, сил тілесних і духовних в подальшому служінні Матері-Церкви та ввірених Богом йому парафіянам.

Божа служба закінчилась співом многоліття.