МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «В САРНЕНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського клірик Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни архімандрит Іакінф (Дульський) та настоятель Свято-Троїцького Храму міста Сарни протоієрей Микола Ковальчук взяли участь у мітингу, котрий був присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заходах були присутні: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов та Сарненський міський голова С.Б.Усик, також, були присутні військові, студенти та громадськість міста.

У наданому слові архімандрит Іакінф (Дульський), зокрема, сказав: «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять невинно убієнних громадян нашої Держави. Українська Православна Церква, як духовенство, так і миряни Сарненської єпархії на чолі з Високопреосвященнішим Анатолієм, Митрополитом Сарненським і Поліським просять у Бога Царства Небесного для невинно убієнних».

Необхідно зазначити, що в цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Костопіль, Полісся, звершив заупокійну літію по загиблим учасникам Революції Гідності, котрі поклали своє життя за добробут в Державі та її розвиток.