Щоденні архіви: 17/12/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ЗОНІ ПОСТРАЖДАЛІЙ ВІД АВАРІЇ НА ЧАЕС

Сьогодні, 16 грудня 2018 року, в Неділю 29-ту після П’ятидесятниці відбулась історична подія у Свято-Покровській парафії  села Великі Озера, Дубровицького району Полісся. З нагоди 10-ти річчя освячення Свято-Покровського Храму Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову Божественну Літургію.

Архієрейське богослужіння зібрало чимало вірян Української Православної Церкви, котрі прибули на спільну молитву зі своїм Владикою.

Необхідно зазначити, що в роки Чорнобильської трагедії, село Великі Озера підпало під вплив радіоактивних викидів, внаслідок чого більшість жителів села була виселена в інші регіони України, а та невелика кількість жителів, котрі залишилися, виживають в тяжких умовах.

Приїзд Поліського Владики – це молитовна підтримка жителям села та вірянам Української Православної Церкви.

Богослужіння очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Йому співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та протоієрей Олександр Кобзарь – настоятель Свято-Покровського Храму села Великі Озера, Дубровицького району.

За богослужінням, після Євангельського читання, секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) звернувся до вірних УПЦ зі словом проповіді на євангельську тему, щодо багатого юнака, наголосивши, що для християнина  головне багатство не земне, а багатство духовне.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку парафіянам за їхню духовну єдність.

В свою чергу, парафіяни просили свого Архіпастиря, щоб він стояв на позиції православної віри поліщуків, в котрій вони народилися, в котрій народилися їхні  діти та онуки, а також, щоби Владика не змінив віру, а міг достойно і надалі вести паству так, як веде протягом 25-ти років свого архіпастирського служіння на Поліській землі.