МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ МОЛИТОВНО СЛАВИТЬ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЮ ВАРВАРУ»

17 грудня 2018 року повнота Православної Церкви вшановує пам’ять святої великомучениці Варвари, котра постраждала за віру Христову у 306 році при імператорі Максиміані.

В цей святковий день, з нагоди храмового свята, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського Храму міста Володимирець Полісся, для звершення Божественної Літургії.

На святкову Божественну Літургію прибули віруючі поліщуки з різних сіл району, котрі розділили радість спільної молитви зі своїм поліським архіпастирем.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Петро Коваль – настоятель Свято-Воскресенського Храму села Довговоля, Володимирецького району; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського Храму міста Володимирець; протоієрей Сергій Степанюк – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Красносілля Володимирецького району; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець.

Проповідь після Євангельського читання виголосив протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського Храму міста Володимирець, в котрій розкрив значення подвигу святої великомучениці Варвари.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян з храмовим святом. Богомольці отримали благословення від Високопреосвященного Владики Анатолія.