Щоденні архіви: 06/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН РІЗДВА ХРИСТОВОГО

6 січня 2019 року, в канун свята Різдва Христового, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням після читання Євангелія Митрополит Анатолій, згідно місцевої традиції, освятив кутю та помазав богомольців освяченим єлеєм.

Після святкової всенішної Високопреосвященніший Владика привітав всіх богомольців з величним святом Різдва Христового.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В РІЗДВЯНИЙ СОЧЕЛЬНИК ОСВЯТИВ НОВІ ЦЕРКОВНІ ДЗВОНИ

6 січня 2019 року, в Різдвяний Сочельник, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівського храму смт. Томашгород, Рокитнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) та настоятель Храму протоієрей Валерій Рошко.

На Малому вході архіпастир освятив нові церковні дзвони. Котрі громада придбала для потреб Храму.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) на тему Євангельського читання.

Після богослужіння Поліський Архіпастир подякував настоятелю Храму – протоієрею Валерію Рошко за запрошення звершити Божественну Літургію в Храмі, котра молитовно поєднала парафіян з Богом. Також, Владика привітав присутніх з Новим роком та побажав, щоби він був благословенним Богом для людей в почуттях миру і любові.