Щоденні архіви: 12/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В СУБОТУ ПІСЛЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

12 січня 2019 року, в суботу після Різдва Христового, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцький Храм села Хотинь, Березнівського району, Полісся, де звершив святкове богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського району; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району ігумен Макарій (Коломієць); протоієрей Віктор Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Колодязне, Березнівського району; протоієрей Микола Мудрий – настоятель Свято-Троїцького Храму села Хотинь; протоієрей Борис Цимбалюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Моквин Березнівського району; протоієрей Микола Ткач – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Прислуч; протоієрей Валентин Мамчур – настоятель Свято-Іллінського Храму села Вітковичі, Березнівського району, Полісся.

На архієрейське богослужіння прибуло багато парафіян, місцева молодь та прочани із сусідніх сіл району. Всі спільно поєдналися в молитві за мир в Державі та благополуччя її громадян.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді.

По завершенню Божественної Літургії Митрополит Анатолій висловив вдячність отцю настоятелю і парафіянам за спільну молитву. Богослужіння завершилося співом колядок.