МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІНЯ

13 січня 2019 року, в Неділю після Різдва Христового, день пам’яті праведного Йосипа Обручника та преподобної Меланії Римлянині, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Успенському Храмі міста Рокитно, Полісся.

За святковим богослужінням зі своїм Владикою молилися: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та протоієрей Йосип Петрущак – настоятель Свято-Успенського Храму міста Рокитне, Полісся.

Після Євангелія Владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді про значення народження Сина Божого.

Слід зазначити, що сьогодні Церква молитовно вшановує святого Йосипа Обручника. Настоятель Храму – протоієрей Йосип Петрущак святкує день небесного покровителя, тому, після богослужіння, Владика Анатолій привітав отця настоятеля з днем Ангела, побажав йому здоров’я та кріпості і надалі вірно служити Матері-Церкві.

Святкове богослужіння завершилось співом різдвяних колядок.

За богослужінням молилися: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур,  голова Рокитнівської сільради П.М. Гончар.