Щоденні архіви: 15/01/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ПРОСЛАВЛЯЄ У МОЛИТВАХ прп. СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО ЧУДОТВОРЦЯ

В дні різдвяних свят Митрополит Поліський Анатолій відвідує церковні парафії ввіреної йому Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

15 січня 2019 року, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця – відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Покровського Храму села Пісків, Костопільського району Полісся.

В храмі Владика звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель Свято-Покровського Храму села Пісків – священик Олександр Солтис; священик Григорій Бакунець – настоятель Свято-Духівського Храму села Моквинські Хутори; священик Ігор Баліцький – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Рокитне, Костопільського району, Полісся.

Слово проповіді виголосив благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан) на тему земного життя преподобного Серафима Саровського.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до поліської пастви зі словом настанови, також, подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву, котра поєднала їх під сводами старовинного Храму.

Божа служба закінчилась співом колядок та щедрівок.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ВЕЧІР КОЛЯДОК В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

У Свято-Покровському кафедральному соборі відбувся вечір колядок.

Святковий захід був відкритий вітальним словом Митрополита Поліського і Сарненського Анатолія, після чого було звершено спів колядок.

Перед парафіянами виступили вихованці недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, котрі порадували дорослих духовними віршами та пісноспівами колядок. З різдвяними вітаннями перед парафіянами виступили маленькі вихованці ДНЗ № 9 «Росинка» та їх вихователі.

Церковний хор кафедрального собору, також, втішив присутніх красивим співом.

По закінченню святкового вечора колядок Владика Анатолій обдарував діточок та хористів собору різдвяними подарунками.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2019 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій   звершив святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Успенському Храмі смт Клесів Сарненського району, Полісся.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Василь Приндюк – настоятель Храму; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири, Сарненського району; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму смт Клесів, Сарненського району, Полісся.

На Малому вході Митрополит Анатолій нагородив кліриків Сарненської єпархії церковними нагородами.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок.

За богослужінням молився голова Клесівської об’єднаної територіальної громади В.Ф.Гриник.