МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРІЗАННЯ ГОСПОДНЬОГО

14 січня 2019 року Свята Православна Церква відзначає Обрізання Господнє, а також вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, який є одним із найшановніших отців Церкви.

В цей день Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій розділяє радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Успенському Храмі смт Клесів Сарненського району, Полісся. Владика звершив святкову Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Василь Приндюк – настоятель Храму; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири, Сарненського району; священик Роман Василець – настоятель Свято-Благовіщенського собору смт Клесів; священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму смт Клесів, Сарненського району, Полісся.

На Малому вході Митрополит Анатолій нагородив кліриків Сарненської єпархії церковними нагородами.

У слові проповіді Владика розповів про земний шлях святителя Василія Великого та закликав віруючих до стояння у православній вірі.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Василія Приндюка з днем його Ангела, та побажав йому молитовного заступництва святого покровителя, щоб гідно нести пастирське служіння, подібно тому як його ніс святитель Василій Великий.

Богослужіння закінчилося співом щедрівок, які звершив Митрополит Анатолій разом із вірянами Храму.

За богослужінням молився голова Клесівської об’єднаної територіальної громади В.Ф.Гриник.