МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ ПРОСЛАВЛЯЄ У МОЛИТВАХ прп. СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО ЧУДОТВОРЦЯ

В дні різдвяних свят Митрополит Поліський Анатолій відвідує церковні парафії ввіреної йому Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

15 січня 2019 року, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця – відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Покровського Храму села Пісків, Костопільського району Полісся.

В храмі Владика звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель Свято-Покровського Храму села Пісків – священик Олександр Солтис; священик Григорій Бакунець – настоятель Свято-Духівського Храму села Моквинські Хутори; священик Ігор Баліцький – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Рокитне, Костопільського району, Полісся.

Слово проповіді виголосив благочинний Костопільського благочиння – архімандрит Іларіон (Клебан) на тему земного життя преподобного Серафима Саровського.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до поліської пастви зі словом настанови, також, подякував духовенству та парафіянам за спільну молитву, котра поєднала їх під сводами старовинного Храму.

Божа служба закінчилась співом колядок та щедрівок.