МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ НОВОМУЧЕНИКІВ ТА СПОВІДНИКІВ СВЯТОЇ ЦЕРКВИ

10 лютого 2019 року, в Неділю 37-му після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Різдва-Богородичному Храмі села Городище, Березнівського району, Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму протоієрей Василій Миронець та протоієрей Олександр Галайчук. Під час богослужіння Владика, духовенство та віряни підносили молитви за мир в Україні.

Слово повчальної проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) на тему Євангельського читання.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій привітав духовенство та богомольців з недільним днем, подякував за спільну молитву та закликав усіх до єдності навколо Матері-Церкви.