Щоденні архіви: 13/02/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ТРЬОХ СВЯТИХ

12 лютого 2019 року, повнота Православної Церкви молитовно прославляє пам’ять святих вселенських вчителів та святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

В цей святковий день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит  Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Іоанно-Богословського Храму села Заболоття, Володимирецького району, Полісся, де з нагоди свята звершив Божественну Літургію.

Владиці Анатолію співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Андрій Бездомов – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Заболоття.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до богомольців зі словом настанови у якому, зокрема, зазначив: «Сьогодні ми прославляємо великих вчителів Церкви: святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, котрі відстоювали чистоту Православного віровчення, оберігали Святу Церкву від єресей та розколів. Своїм життям вони явили нам приклад любові та відданості Матері-Церкві».

Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.