МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

14 лютого 2019 року в передсвято Стрітення Господнього Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському Храмі села Вичівка, Зарічненського району Полісся.

За богослужінням зі своїм архіпастирем молилися: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; благочинний Зарічненського благочиння – протоієрей Микола Полюхович; протоієрей Богдан Шулюк – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Вичівка; протоієрей Іоанн Полюхович – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Бутово; протоієрей Володимир Фіяло – настоятель Свято-Троїцького Храму села Вовчиці Зарічненського району; протоієрей Михайло Данилів – настоятель Хресто-Воздвиженського Храму села Локниця Зарічненського району.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений Престол, котрий жертовно придбали парафіяни для Храму.

Слово проповіді виголосив Митрополит Анатолій на тему грядущого свята Стрітення Господнього.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит подякував настоятелю Храму – протоієрею Богдану Шулюку за його труди у ввіреній йому парафії та привітав всіх присутніх з грядущим святом Стрітення Господнього.