МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ св. прав. СИМЕОНА БОГОПРИЇМЦЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Кам’яне, Рокитнівського району, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до дня пам’яті святих Симеона Богоприїмця та пророчиці Анни.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; настоятель Свято-Михайлівського Храму села Кам’яне, Рокитнівського району – протоієрей Петро Краснов; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Храму на честь Нерукотворенного Образу Іісуса Христа села Лісове Рокитнівського району; священик Сергій Краснов – настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму села Остки, Рокитнівського району; протоієрей Валерій Герасимчук – настоятель Свято-Воскресенського Храму села Біловіж, Рокитнівського району, Полісся.

Секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на тему життя святих праведних Симеона Богоприїмця та пророчиці Анни.

По завершенню богослужіння архіпастир подякував настоятелю Храму – протоієрею Петру Краснову за його вірне служіння Церкві, також, виголосив проповідь щодо вірності вірі Христовій та вірності Матері Церкві.