Щоденні архіви: 18/02/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ПРО МИТАРЯ ТА ФАРИСЕЯ

17 лютого 2019 року в Неділю про митаря та фарисея, Високопреосвященніший Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Володимирському Храмі села Соснове, Березнівського району, Полісся.

Архіпастирю співслужили: ігумен Макарій (Коломієць) – в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району; протоієрей Петро Фесюк – настоятель Свято-Володимирського Храму села Соснове, Березнівського району, Полісся.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст недільного Євангельського читання.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій подякував усім за спільну молитву та поблагословив богомольців.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.