МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПЕРШУ У ЦЬОМУ РОЦІ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив першу у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), клірики Свято-Покровського кафедрального собору: архімандрит Іакінф(Дульський), протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

Після Богослужіння поліський архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та благословив богомольців.