МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОВНОТА СВЯТОЇ ЦЕРКВИ ВШАНОВУЄ БЛАГОВІЩЕННЯ»

7 квітня 2019 року Свята Православна Церква молитовно вшановує свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

З нагоди престольного свята, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Благовіщенському соборі смт. Клесів Сарненського району Полісся. У врат храму Владику з квітами, хлібом-сіллю та словами привітань зустріли маленьки парафіяни.

Владиці співслужили: протоієрей Василь Приндюк – настоятель Свято-Успенського Храму смт Клесів, священик Володимир Колесник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму смт Клесів, священик Григорій Ясковець – настоятель Кирило-Мефодієвського Храму села Новий Моквин Березнівського району, настоятель храму – священик Роман Василець.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему свята.

Після богослужіння архіпастир привітав парафіян з престольним святом, побажавши кріпості тілесних та духовних сил.

За богослужінням молився голова Клесівської ОТГ В.Ф. Гринник.