МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СЛАВИТЬ СВЯТО – ВХІД ГОСПОДНІЙ В ІЄРУСАЛИМ

21 квітня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Входу Господнього в Ієрусалим.

З цієї нагоди, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Покровському кладбищенському Храмі міста Сарни, Полісся.

На Малому вході Митрополит Анатолій, згідно з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за пастирські труди відзначив настоятеля храму – протоієрея Володимира Басистого церковною нагородою – митрою.

Після Євангельського читання Владика Митрополит виголосив проповідь на тему свята.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій освятив вербу та привітав усіх богомольців зі святом Входу Господнього в Ієрусалим.