МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ХРАМ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ с.МУЛЬЧИЦІ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському Храмі села Мульчиці, Вараського району, Полісся.

Богослужіння було приурочене до висвячення Храму після його реконструкції та з нагоди 40-річчя настоятеля Храму протоієрея Анатолія Марковець.

Необхідно зазначити, що була реконструйована зовнішня частина Храму та нове перекриття Храму разом з куполами, що визвало позитивну реакцію керуючого єпархією та подяку громаді за звершені будівельні роботи. Владика вичитав молитви на освячення Храму після реконструкції.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму – протоієрей Анатолій Марковець, його батько, клірик Свято-Преображенського собору м.Вараш – протоієрей Миколай Марковець та протодиякон Дмитро Петронюк.

Після читання Євангелія Архіпастир розкрив значення євангельської теми щодо зцілення Христом сліпців.

По закінченню Божественної Літургії Владика Митрополит відслужив молебень за зцілення хворих.

В кінці богослужіння Владика Анатолій привітав настоятеля Храму з його 40-річчям, побажав протоієрею Анатолію Марковець гідно нести послух священства та бути прикладом для ввіреної йому парафії.