МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СВЯТКОВІЙ ВСЕНІШНІЙ У ЗИМНЕНСЬКОМУ СВЯТОГІРСЬКОМУ СТАВРОПІГІЙНОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

На запрошення настоятельки жіночої обителі ігумені Стефани (Бандура) 23 вересня 2021 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь у святковому богослужінні – всеношної в канун свята на честь Зимненського Образу Богоматері, 1020-ліття заснування святим рівноапостольним князем Володимиром та 30-річчя відродження чернечого життя у Святогірському Свято-Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі села Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Святкову всенішну очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, намісник Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили архієреї УПЦ.

Після богослужіння Митрополит Анатолій привітав настоятельку монастиря ігуменю Стефану та ввірених їй сестер з ювілейним святом, побажавши помочі Божої в подвизі чернечого життя.