МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ ПРОВОДИТЬ В ОСТАННІЙ ШЛЯХ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА»

Жителі Полісся провели в останній шлях військовослужбовця 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, молодшого сержанта Руслана Віталійовича Янковського. Покійний народився у 1987 році в місті Дубровиця, Полісся.

З 2007 по 2008 роки проходив строкову службу у складі 80-ї окремої десантно -штурмової бригади м. Львів. З 2013 року Руслан Янковський служив за контрактом на посаді командира відділення взводу протитанкових керованих ракет.

Боєць загинув ще у серпні 2014-го під час оборони Луганського аеропорту, та всі роки вважався зниклим без вісті. У покійного залишилися мати та сестра.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського було звершено чин відспівування загиблого воїна. Чин похорону звершив протоієрей Миколай Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння у Свято-Іуліаніївському храмі міста Дубровиця.

Отцю благочинному співслужили: протоієрей Сергій Деркач – настоятель Свято-Миколаївського Храму м.Дубровиця; протоієрей Микола Євкодимов – настоятеь Свято-Різдва-Богородиці храму села Городище; протоієрей Андрій Удод – настоятель храму на честь Всіх Святих села Колки; протоієрей Ростислав Андрієвський – настояттель Свято-Іуліаніївського храму м.Дубровиця; протоієрей Олександр Горбачевський – клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району.

В надгробному слові протоієрей Микола Іваничко – благочинний Дубровицького благочиння передав слова співчуття Владики Анатолія.

Поховано новопреставленого воїна Руслана Янковського на кладовищі міста Дубровиця, Полісся.

Керуючий єпархією, Митрополит  Поліський і Сарненський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють співчуття матері, сестрі та близьким загиблого воїна.

Вічна йому пам’ять.