МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У ПОЧАЇВСЬКІЙ ЛАВРІ

19 травня 2022 року Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський взяв участь у богослужінні, котре було звершене в Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Святкове богослужіння очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій. Йому співслужили: митрополит Поліський і Сарненський Анатолій; митрополит Почаївський Володимир; архієпископ Шумський Іов; єпископ Рівненський і Острозький Пимен; єпископ Камінь-Каширський Афанасій, братія обителі в священному сані та багаточисельне духовенство з різних єпархій України.

Напередодні було звершено святкове всенічне бдіння з читанням акафісту до преподобного Іова.

По закінченню Божественної Літургії відбувся хресний хід зі святими мощами преподобного Іова навколо Успенського собору Лаври.