ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДСПІВУЄ УБІЄННИХ ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського було звершено Чин відспівування убієнного воїна Сергія Йосиповича Шельчука, 1975 року народження.

Воїн загинув в боях, залишившись вірним присязі, поблизу населеного пункту Берестово Донецької області. У Сергія залишилась дружина і двоє дочок. В пам’яті рідних та друзів він назавжди лишився порядним, трудолюбивим та життєрадісним.

Чин відспівування у Свято-Георгієвському храмі села Тишиця очолив протоієрей Олександр Галайчук – клірик Свято-Різдва-Богородиці храму села Городище, Березнівського району, Полісся.

Йому співслужили:

протоієрей Володимир Якимчук – настоятель Свято-Параскевського храму села Яринівка;

протоієрей Володимир Боровець – настоятель Свято-Трьохсвятительського храму села Городище;

протоієрей Олександр Кравчук – настоятель Свято-Воскресенського храму села Орлівка;

протоієрей Іоанн Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Кам’янка;

протоієрей Віталій Галайчук – настоятель Свято-Георгієвського храму села Тишиця;

протоієрей Володимир Гнесь – настоятель Свято-Петропавлівського храму села Малинськ;

протоієрей Володимир Зеленюк – настоятель Свято-Михайлівського храму села Поляни;

ієрей Петро Хильчук – настоятель Свято-Троїцкого храму села Голубне.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Олександр Галайчук передав від митрополита Анатолія слова співчуття рідним, друзям та військовим побратимам загиблого.

Убієнного воїна поховано на цвинтарі села Тишиця.

Вічна пам’ять захиснику України!