МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “ПОЛІССЯ ОПЛАКУЄ УБІЄННОГО ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ..”

На Полісся знову прийшло горе і сум – у війні з російським агресором загинув житель села Сопачів, Вараського району – Юрій Степанович Гузоватий.

Убієнний воїн героїчно загинув під час виконання бойового завдання біля смт Високопілля Бериславського району на Херсонщині. До війни Юрій працював кочегаром у Сопачівському ліцеї, навчався у Володимирецькому ВПУ на електрозварювальника.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування очолив настоятель Свято-Стрітенського храму села Сопачів – протоієрей Микола Першута.

Йому співслужили:

протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського собору міста Вараш;

протоієрей Віктор Пінчук – настоятель храму Іверської ікони Божої Матері м. Вараш,

протоієрей Сергій Прокопчук – настоятель Свято-Миколаївського храму села Стара Рафалівка.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Микола Першута передав від митрополита Анатолія слова співчуття рідним, друзям та односельцям загиблого воїна.

Воїна Юрія поховано на цвинтарі села Сопачів.

Вічна пам’ять

герою-захиснику України!