МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ДО ПОЧАТКУ РІЗДВЯНОГО ПОСТУ

27-го листопада 2022 року Свята Православна Церква святкує пам’ять апостола Филипа. Необхідно зазначити, що в сьогоднішній день Свята Церква входить в заговини на Різдвяний піст.

Керуючий єпархією, Високопреосвященнійший Анатолій митрополит Поліський і Сарниський завершив недільне богослужіння у Свято-Покровському кафедральному собору міста Сарни. Йому співслужили клірики кафедрального собору.

Після читання Святого Письма Євангелія владика розкрив зміст слів Христа Спасителя щодо євангельського тексту «хто є мій ближній».

Архіпастир закликав кожного із нас бути ближнім для тих хто потребує помочі: хворим, знедоленим, бідним. Владика закликав вірян,  не проходити мимо людського горя, допомогати потребуючим та перев’язати рани, які кровоточать, так, як це зробив самарянин.

За богослужінням молилися за Державу, її військо та за всіх, хто потребує помочі Божої.

Митрополит Анатолій благословив поліську паству на Різдвяний піст, кожного по силам, хто може його понести.