МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ДОВІРЯЮТЬ ДУХОВЕНСТВУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ВІДСПІВУВАТИ УБІЄННИХ ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ…»

В нашій країні десятий місяць триває війна, котра продовжує забирати життя захисників своєї Батьківщини. Знову страшна та гірка звістка прийшла на Полісся: за волю України поклав своє життя старший сержант Олег Бондар, житель міста Володимирець.

Убієнний воїн Олег служив в 14 окремій механізованій бригаді кулеметником стрілецького батальйону. Воїн загинув внаслідок ворожого обстрілу під час штурму селища Мале Веселе, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі у Свято-Успенському храмі міста Володимирець, Полісся, звершив Чин відспівування убієнного воїна.

Йому співслужили настоятелі наступних храмів Полісся:

протоієрей Олександр Зуєвич – настоятель Свято-Успенського храмі міста Володимирець;

протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського храму міста Володимирець;

протоієрей Володимир Таборовець – настоятель Свято-Георгієвського храму села Дубівка;

священик Олександр Карапка – настоятель Свято-Георгієвського храму села Липне;

священик Роман Мирончук – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Острівці;

Після звершення Чину відспівування воїна архімандрит Антоній (Грибан) передав від керуючого Поліською єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського слова співчуття рідним, друзям та усім хто прийшов провести в останню дорогу загиблого воїна-героя.

Поховано загиблого захисника України на кладовищі міста Володимирець.