МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ   ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ  БОГОСЛУЖІННЯ НА РОКИТНІВЩИНІ

На запрошення церковної громади Свято-Троїцької парафії села Залав’я Рокитнівського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив недільне богослужіння.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаївського храму села Масевичі;  протоієрей Артемій Корень – настоятель Свято-Троїцького храму села Залав’я; протодиякон Дмитро Петронюк.

Архієрейське богослужіння об’єднало у спільній молитві духовенство Рокитнівського благочиння, парафіян та богомольців з інших сіл району.

За богослужінням владика виголосив слово духовної настанови, в котрій розкрив значення молитви в житті кожного християнина.

Святкове богослужіння завершилось співом многоліття.