Щоденні архіви: 12/08/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ НА МОГИЛІ НОВОПРЕСТАВЛЕННОГО БЛАГОЧИННОГО.

Митрополит Анатолій разом з духовенством відвідав місце поховання новопреставленого протоієрея Адама Бондар, бувшого благочинного Березнівського благочиння, де звершив заупокійну літію по спочилому.

Новопреставлений протоієрей Адам Бондар був настоятелем Свято-Миколаївського храму міста Березно та благочинним Березнівського благочиння з 1980 року по 2008 рік. Його трудами було утворено біля 20-ти нових церковних громад, та збудовано багато нових храмів, котрі в час гоніння та рейдерських захоплень бувшим губернатором Рівненщини В.Червонієм, були збережені в лоні УПЦ.

Покійний протоієрей Адам Бондар виховав в християнському дусі двох синів, котрі прийнявши сан священства, являються настоятелями храмів.

Керуючий єпархією – Митрополит Анатолій, духовенство Березнівського благочиння та рідні покійного проспівали «Вічну пам’ять».

Владика Митрополит біля могили спочилого виголосив проповідь, в котрій, зокрема, сказав: «Хай світла пам’ять залишиться в серцях і душах про спочилого».

????????????????????????????????????