Щоденні архіви: 31/03/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ЛАЗАРЕВУ СУБОТУ

31 березня 2018 року Свята Церква молитовно згадує Євангельські події щодо воскресіння Господом праведного Лазаря.

З цієї нагоди керуючий єпархією Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Михайлівської парафії села Велике Вербче, Сарненського району Рівненської області для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, настоятель Свято-Михайлівського Храму протоієрей Олександр Кокора.

По завершенню богослужіння архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, у котрій, зокрема, сказав: «Нині Господь воскресив праведного Лазаря із мертвих, будемо мати надію, що Господь воскресить і наші душі по вірі нашій…».