Щоденні архіви: 02/08/2018

ПОЛІСЬКИЙ АРХІПАСТИР ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ПРОРОКА ІЛЛІ

2 серпня 2018 року  повнота Православної Церкви вшановує пам’ять пророка Божого Ілії.

В цей день, на запрошення церковної громади та настоятеля Храму протоієрея Василія Юрочко, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією Митрополит Анатолій прибув до Свято-Іллінського Храму села Антонівка Володимирецького району Полісся, де з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію.

Після читання Євангелія секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) звернувся до пастви зі словом проповіді на тему життя святого пророка Ілії.

По закінченню святкового богослужіння архіпастир звершив заздравний молебень за нужденних та привітав духовенство і парафіян з храмовим святом, побажавши милостей від Господа та молитовного заступництва пророка Божого Ілії.