Щоденні архіви: 24/08/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ДУХОВЕНСТВОМ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 2018 року наша Держава відзначає 27-му річницю Незалежності.

З цієї нагоди у всіх храмах та монастирях Сарненської єпархії Української Православної Церкви звершуються молебні за Державу, її нарід, мир та стабільність.

В цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив святковий молебень у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії архімандрит Василід (Золотін); настоятель Свято-Троїцького Храму міста Сарни протоієрей Микола Ковальчук; настоятель Храму на честь Почаївської Ікони Божої Матері міста Сарни священик Віталій Кузьмич; протодиякон Дмитро Петронюк. Під час молебню була прочитана молитва за мир у Державі.

За богослужінням молилися: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В. Яковчук, Сарненський міський голова С.Б.Усик.

Після звершення молебню в кафедральному соборі, духовенство Сарненської єпархії та миряни на чолі з Митрополитом Анатолієм урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста до площі, на котрій був відкритий мітинг на честь свята.

У наданому слові Митрополит Поліський Анатолій привітав присутніх зі святом зокрема, сказав: «Ми проживаємо у державі Україна, яка є нашою домівкою. Ми любимо свою Державу, ми вболіваємо за неї, молимося за неї, бажаємо її процвітання. миру та добробуту її жителям. Ми є синами і доньками своєї Батьківщини, в ній ми народилися і в ній ми будемо помирати…».

На заходах були присутні: голова Рівненської облради О.Ю. Данильчук, голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, заступник голови Сарненської ради М.А.Костецький, Сарненський міський голова С.Б.Усик.

Захід завершився святковим концертом.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВІДКРИВ ЗАХОДИ ПРИУРОЧЕНІ ДО 27-ої річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКОМУ ДРАМТЕАТРІ

З нагоди 27-ої річниці Дня Незалежності України керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прийняв участь у святкових заходах, котрі відбулися у Рівненському обласному драматичному театрі.

Митрополиту Анатолію першому було надано слово для привітання до Дня Незалежності.

Владика Анатолій від імені духовенства та вірян Сарненсько-Поліської та Рівненсько-Острозької єпархій Української Православної Церкви привітав всіх присутніх з Днем Незалежності України, зокрема, сказавши: «Україна, як Держава, є домівкою для кожного хто в ній народився. В ній ми живемо, звершуючи земний подвиг життя, робимо добрі справи, покладаємо надії, вболіваємо за неї, дорожимо, любимо її. Всі ми є її діти, ми бажаємо її процвітання і здобутків. Ми скорбимо коли на її тілі кровоточать рани, коли нею спекулюють, коли на долі українських людей непорядні політики злочинно напрацьовують собі дивіденди. Доля України – це доля українського народу. Ми просимо у Бога нашій Державі, як і українському народу, щасливої долі…».

Також, у святкових заходах прийняли участь: голова Рівненської обласної державної адміністрації О.В.Муляренко, голова Рівненської обласної ради О.Ю.Данильчук, керівники підприємств та установ області, молодь.

Офіційна частина заходу закінчилася святковим концертом.