Щоденні архіви: 09/10/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА

9 жовтня 2018 року Свята Православна Церква прославляє апостола і євангеліста Іоанна Богослова. В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Острівці, Володимирецького району Полісся.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму протоієрей Сергій Наконечний.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень.